Saturday, 2023-12-09, 10:24 AM
Welcome Guest | RSS
Main | Zamówienia | Registration | Login
Site menu
Login form
Search
StatisticsPolecane strony


Włacz muzykę

Tu znajdą Państwo podstawową informacje o tym jak mozna złożyc zamówienie na figurki lub wyroby związane z rekonstrukcją historyczną.


Figurki

    Nasza pracownia zajmuje się dystrybucją figurek róznych producentów w skali 54 i 40 mm. Głównie są to firmy z Federacji Rosyjskiej i Ukrainy.   Równierz zajmujemy się malowaniem figurek tych firm jak i figurek każdej innej firmy na zamówienie. 

Zazwyczaj nie posiadamy duzych iłości figurek od ręki. Figurki które mamy w chwili obecnej mogą Państwo obejrzyc w naszym sklepie na allego   Każda figurka z przedstawionych na tej stronie internetowej jest do zamówienia. Obowiązują następujące zasady :


Zamówienie składa się mailowo lub telefonicznie z pózniejszym podtwierdzeniem mailowym.

Numer tel. : 796531052

email : frederickii@interia.pl


    Niezbędne jest podanie numerów zamawianych figurek wedlug klasyfikacji podanej w katalogach poszczególnych producentów które znajdą Państwo na tej stronie internetowej.  Zamówienie uważa się za przyjęte po tym jak dostają Państwo od nas maila z podtwierdzeniem. Zazwyczaj czas oczekiwania zamawianych figurek wynosi od 2 do 5 tygodni. Miasta w których je się produkuje znajdują się często tysiące kilometry od granicy z Polską. Musimy też zauważyc że terminy te są czesto uzależnione od pracy poczty polskiej jak i innych krajów i pracy celników na granicach. Nie zawsze możemy miec wpływ na to, ale zawsze mogą byc Państwo pewni że zamawiane figurki dotrą w najlepszym porządku. W razie nieprzywidzianych problemów zawsze zwracamy wpłacone kwoty.

    Zamaiając duża iłosc  figurek niektórych producentów niezbędne jest wpłacenie zaliczki ( minimum 20% od wartości ogólnej ). Nigdy natomist nie pobieramy żadnych przedpłat od osób zamawiających po raz pierwszy. Na figurki firmy VID soldiers działa system przedpłaty 100% jednak nie robi się tej wpłaty przy pierwszym zamówieniu.

   Podane niżej ceny zawierają koszt przesyłki figurek wewnątrz Polski. Figurki są wysyłane listem poleconym prioretytowym zawsze w twardym pudelku starannie opakowane. W przypadku większych iłości figurek wysyłamy je paczką prioretytową. Figurki firmy VID soldiers są zawsze wysyłane wyłącznie paczką. W przypadku zamówienia iłości mniejszej niż 2 figurki tej firmy, osoba zamawiająca wpłaca dodatkowo 10 zł. za przesyłkę.
Informacja dotycząca figurek z poszczególnych katalogów :

ekCastingsCena figurki pieszej : 39 zł.
Cena figurki konnej : 139 zł.

Czas oczekiwania : 4 - 5 tygodni.
Wpłaca się zaliczkę , minimum 20% przy zamówieniu więcej niz 10 figurek.
Figurki firmy VID soldiers :


Obejrzec kilka przykładów figurek tej firmy mogą Państwo tu :Wszystkie figurki są malowane. Pełny katalog firmy VID soldiers jest bardzo rozbudowany i przezentuje setki figurek róznych krajów z okresu koniec XVIII - początek XIX w. Katalog jest wysyłany osobom zainteresowanym pocztą na płytce DVD. Za katalog i przesyłkę się nie płaci.

Cena figurki pieszej : 160 zł.
Cena figurki konnej : 280 zł.

Czas oczekiwania : 3 - 4 tygodni.
Przedpłata 100% ! Wyjątek - pierwsze zamówienie ( w tym przypadku przedpłata nie jest wymagana )Drabant miniatures
Figurki są sprzedawane niemalowane w oryginalnym opakowaniu.
Minimalna iłosc zamawainych figurek tej firmy - 6 pieszych lub 3 konne. Cena jest uzalezniona od iłosci zamawianych figurek.- Cena figurki pieszej :
6 - 10 figurek : 23 zł.
10 - ... figurek : 20 zł.

- Cena figurki konnej :
3 - 6  figurek  : 45 zł.
6 - ... figurek : 40 zł.


Czas oczekiwania : 2 - 3 tygodni.
Wpłaca się zaliczkę , minimum 20% przy zamówieniu więcej niz 10 figurek.Malowanie figurek na zamówienie.Przyjmujemy zamówienia na malowanie figurek w każdej skali.

Cena malowania zależy od skali i od wymaganej jakości i uzgadnia się odzielnie w przypadku każdej konkretnej figurki lub zestawów figurek jeżeli chodzi o jednakowe.

Działa system rabatów przy pierwszym zamówieniu na malowanie figurek - do 30 % !!!

Rekonstrukcja historyczna.

Wszystkie pytanie dotyczące działu rekonstrukcja historyczna prosze kierowac na maila fredrick2@interia.pl lub telefonicznie pod numer 796531052
.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie i udzielimy rade w miarę naszych mozliwości.

Dbamy o jakosc i o dobry konakt z każdym naszym klientem.Copyright MyCorp © 2023